F-Trend, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 121 763 | 119 007 | 66 039 | 33 734 | 45 179 |
| Neobežný majetok spolu | 6 219 | 5 762 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 127 982 | 124 769 | 66 039 | 33 734 | 45 179 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 81 371 | 79 495 | 64 273 | 74 547 | 112 711 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 49 507 | 36 153 | 34 816 | -8 692 | -51 611 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 354 | -1 337 | -43 508 | -42 579 | -26 379 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 3 819 | 3 819 | 3 819 | 3 819 | 3 819 |
| Vlastné imanie spolu | 46 611 | 45 274 | 1 766 | -40 813 | -67 532 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 157 874 | 200 140 | 32 605 | 12 321 | 14 327 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -9 813 | 3 095 | -40 722 | -39 934 | -23 688 |
| EBITDA | -9 355 | 3 553 | -40 722 | -39 934 | -23 688 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -13 354 | -1 137 | -43 508 | -42 579 | -26 039 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 354 | -1 337 | -43 508 | -42 579 | -26 379 |
| Osobné náklady | 67 526 | 68 767 | 28 030 | 14 378 | 16 056 |
| Odpisy | 458 | 458 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: F-Trend, s.r.o.
Prehľad
F-Trend, s.r.o. (IČO 36260061) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s odevmi (SK NACE 4771). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 14 327 €, čo je o 16,3 % viac ako rok predtým (12 321 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 45,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 26 379 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 056 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-67 532 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.