KUVEN, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 6 858 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 547 | 22 511 | 13 612 | 16 543 | 15 604 | 18 107 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 14 547 | 22 511 | 13 612 | 16 543 | 15 604 | 18 107 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 215 | 1 582 | 1 047 | 1 587 | 1 443 | 1 339 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 829 | 6 099 | 626 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 200 | 7 527 | 4 636 | 7 653 | 6 858 | 9 466 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 663 |
| Vlastné imanie spolu | 14 332 | 20 929 | 12 565 | 14 956 | 14 161 | 16 768 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 8 698 | 12 170 | 8 420 | 10 920 | 9 920 | 12 420 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 919 | 9 594 | 5 896 | 9 196 | 8 183 | 10 716 |
| EBITDA | 6 919 | 9 594 | 5 896 | 9 196 | 8 183 | 10 716 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 200 | 8 855 | 5 454 | 9 004 | 8 069 | 10 517 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 200 | 7 527 | 4 636 | 7 653 | 6 858 | 9 466 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 930 | 13 000 | 5 262 | 7 653 | 6 858 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KUVEN, s.r.o.
Prehľad
KUVEN, s.r.o. (IČO 36261530) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné čistiace činnosti (SK NACE 8123).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 420 €, čo je o 25,2 % viac ako rok predtým (9 920 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 466 € (76,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 18 107 € a vlastné imanie 16 768 € (miera samofinancovania 92,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.