RA-DEK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 844 | 13 120 | 6 850 | 15 627 | 21 001 | 32 143 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 370 | 2 718 |
| Spolu majetok | 16 844 | 13 120 | 6 850 | 15 627 | 24 371 | 34 861 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 855 | 20 446 | 19 838 | 34 892 | 63 106 | 10 067 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 15 152 | 7 708 | -14 606 | -19 637 | -26 405 | -45 875 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -7 443 | -22 314 | -5 662 | -6 768 | -19 470 | -16 471 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 640 | 640 | 640 | 500 | 500 | 80 500 |
| Vlastné imanie spolu | 14 989 | -7 326 | -12 988 | -19 265 | -38 735 | 24 794 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 56 696 | 30 861 | 47 288 | 79 531 | 92 597 | 101 362 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 343 | -22 212 | -5 541 | -6 650 | -18 430 | -15 433 |
| EBITDA | -7 343 | -22 212 | -5 541 | -6 650 | -17 886 | -14 781 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -7 443 | -22 314 | -5 662 | -6 768 | -18 510 | -15 511 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -7 443 | -22 314 | -5 662 | -6 768 | -19 470 | -16 471 |
| Osobné náklady | 16 845 | 20 654 | 16 581 | 30 023 | 27 667 | 30 505 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 544 | 652 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RA-DEK s.r.o.
Prehľad
RA-DEK s.r.o. (IČO 36267830) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Hlohovec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pohostinstiev (SK NACE 5630). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 101 362 €, čo je o 9,5 % viac ako rok predtým (92 597 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 16 471 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 30 505 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 34 861 € a vlastné imanie 24 794 € (miera samofinancovania 71,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.