HMP Slovakia, s.r.o.Aktívna

IČO 36268631Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2005Trnava

Finančný prehľad

1 182 693 €-20,1%
Tržby 2025
+4,1%
Priemerný ročný rast 2021–2025
01 mil.2 mil.3 mil.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
2024105 861 €
202365 654 €
2022120 287 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu669 946590 114638 544894 674435 690
Neobežný majetok spolu21 53922 93116 2529 7143 678
Spolu majetok693 876613 403712 815905 386513 532
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu379 325353 094412 513562 661343 519
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov36 02136 02136 02236 022184 483
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)120 28865 655105 861148 461-172 712
Fondy a ostatné vlastné imanie151 603151 604151 603151 603151 603
Vlastné imanie spolu314 551259 919300 125342 725170 013
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 005 337988 3632 737 6001 480 2731 182 693
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti145 39597 464149 974163 614-168 279
EBITDA159 980109 677156 653170 152-161 695
Výsledok hospodárenia pred zdanením145 24697 327149 001163 099-168 872
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie120 28865 655105 861148 461-172 712
Osobné náklady20 47924 87765 15146 26732 500
Odpisy14 58512 2136 6796 5386 584
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—120 28765 654105 8610

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: HMP Slovakia, s.r.o.

Prehľad

HMP Slovakia, s.r.o. (IČO 36268631) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 1 182 693 €, čo je o 20,1 % menej ako rok predtým (1 480 273 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 172 712 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 32 500 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 513 532 € a vlastné imanie 170 013 € (miera samofinancovania 33,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

HMP Slovakia, s.r.o. – IČO 36268631 — icoprofil.sk