EXPERT SURVEYS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 169 341 € (82 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 94 832 | 112 285 | 155 939 | 172 225 | 219 322 | 87 048 |
| Neobežný majetok spolu | 8 900 | 5 136 | 29 257 | 21 244 | 24 536 | 14 177 |
| Spolu majetok | 105 094 | 118 877 | 185 604 | 193 978 | 244 312 | 101 780 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 455 | 9 337 | 37 786 | 23 536 | 29 483 | 26 754 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 67 310 | 89 337 | 102 236 | 140 515 | 163 139 | 38 185 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 22 026 | 12 900 | 38 279 | 22 624 | 44 387 | 29 538 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 96 639 | 109 540 | 147 818 | 170 442 | 214 829 | 75 026 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 100 722 | 91 437 | 139 979 | 109 565 | 159 462 | 132 674 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 27 051 | 18 495 | 52 329 | 32 780 | 61 588 | 43 285 |
| EBITDA | 34 326 | 25 260 | 56 418 | 40 793 | 70 915 | 54 991 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 26 378 | 17 654 | 49 968 | 30 038 | 58 240 | 38 947 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 22 026 | 12 900 | 38 279 | 22 624 | 44 387 | 29 538 |
| Osobné náklady | 25 501 | 24 501 | 27 629 | 29 618 | 33 797 | 31 875 |
| Odpisy | 7 275 | 6 765 | 4 089 | 8 013 | 9 327 | 11 706 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 169 341 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EXPERT SURVEYS, s.r.o.
Prehľad
EXPERT SURVEYS, s.r.o. (IČO 36269085) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Dolné Saliby. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 132 674 €, čo je o 16,8 % menej ako rok predtým (159 462 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 29 538 € (22,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 31 875 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 101 780 € a vlastné imanie 75 026 € (miera samofinancovania 73,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.