ÁBEL, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 29 433 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 73 980 | 74 010 | 163 893 | 73 659 | 119 615 | 173 152 |
| Neobežný majetok spolu | 3 642 | 0 | 5 125 | 28 905 | 39 500 | 25 590 |
| Spolu majetok | 78 479 | 74 737 | 169 715 | 103 430 | 159 941 | 199 488 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 54 533 | 41 237 | 114 408 | 29 060 | 123 205 | 84 017 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 16 643 | 26 197 | 48 004 | 67 067 | 29 433 | 108 168 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 23 946 | 33 500 | 55 307 | 74 370 | 36 736 | 115 471 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 115 857 | 228 249 | 378 545 | 285 880 | 168 681 | 398 999 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 21 676 | 33 786 | 62 099 | 85 504 | 37 751 | 137 694 |
| EBITDA | 27 956 | 37 429 | 62 687 | 91 716 | 47 092 | 151 604 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 21 161 | 33 092 | 61 502 | 84 899 | 37 354 | 137 220 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 643 | 26 197 | 48 004 | 67 067 | 29 433 | 108 168 |
| Osobné náklady | 0 | 913 | 101 | 342 | 33 480 | 858 |
| Odpisy | 6 280 | 3 643 | 588 | 6 212 | 9 341 | 13 910 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 16 643 | 26 197 | 48 004 | 67 067 | 29 433 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ÁBEL, s.r.o.
Prehľad
ÁBEL, s.r.o. (IČO 36269905) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Vlčany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 398 999 €, čo je o 137 % viac ako rok predtým (168 681 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 108 168 € (27,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 858 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 199 488 € a vlastné imanie 115 471 € (miera samofinancovania 57,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.