LUCA & ROSS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 37 483 | 128 763 | 118 726 | 149 777 | 162 523 | 121 211 |
| Neobežný majetok spolu | 67 593 | 69 878 | 99 691 | 50 341 | 50 910 | 48 045 |
| Spolu majetok | 105 076 | 198 641 | 218 417 | 200 118 | 213 433 | 169 256 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 80 331 | 168 021 | 195 778 | 158 315 | 171 583 | 108 264 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 26 639 | 26 639 | 26 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -8 151 | -2 558 | 3 317 | -4 664 | -5 500 | -5 454 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 593 | 5 875 | -7 981 | -836 | 47 | 19 143 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 20 664 | 20 664 | 20 664 | 20 664 | 20 664 | 20 664 |
| Vlastné imanie spolu | 24 745 | 30 620 | 22 639 | 41 803 | 41 850 | 60 992 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 55 695 | 54 742 | 98 458 | 158 166 | 117 502 | 2 450 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 055 | 10 674 | -1 382 | 6 743 | 2 987 | 23 277 |
| EBITDA | 24 356 | 31 252 | 17 308 | 25 785 | 17 718 | 41 217 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 688 | 5 948 | -7 699 | 199 | 1 298 | 21 281 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 593 | 5 875 | -7 981 | -836 | 47 | 19 143 |
| Osobné náklady | 9 953 | 9 102 | 5 138 | 5 781 | 6 396 | 6 826 |
| Odpisy | 15 301 | 20 578 | 18 690 | 19 042 | 14 731 | 17 940 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LUCA & ROSS, s.r.o.
Prehľad
LUCA & ROSS, s.r.o. (IČO 36269956) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Myjava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami (SK NACE 4755). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 26 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 450 €, čo je o 97,9 % menej ako rok predtým (117 502 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 46,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 19 143 € (781 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 826 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 169 256 € a vlastné imanie 60 992 € (miera samofinancovania 36,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.