MM AMBULANCIA, s.r.o.Aktívna

IČO 36270229Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2005Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Finančný prehľad

282 471 €-2,0%
Tržby 2025
+7,0%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu85 23377 55583 60491 534355 634242 941
Neobežný majetok spolu2 68726 29524 81223 51323 29516 438
Spolu majetok87 920103 850108 416115 047378 929259 379
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu62 55555 72759 40553 493328 349196 284
Základné imanie6 6406 6406 6406 6406 6406 640
Výsledok hospodárenia minulých rokov17 21718 06140 81941 70754 25043 276
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)84422 75888812 543-10 97412 515
Fondy a ostatné vlastné imanie664664664664664664
Vlastné imanie spolu25 36548 12349 01161 55450 58063 095
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)201 390249 260246 398275 688288 175282 471
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 82729 1631 90616 882-2 32714 779
EBITDA2 35632 2558 03723 7097 11423 735
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 68929 0261 76916 742-9 05414 435
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie84422 75888812 543-10 97412 515
Osobné náklady111 480107 875130 209138 474148 555155 227
Odpisy5293 0926 1316 8279 4418 956
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok11

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MM AMBULANCIA, s.r.o.

Prehľad

MM AMBULANCIA, s.r.o. (IČO 36270229) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 282 471 €, čo je o 2,0 % menej ako rok predtým (288 175 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 515 € (4,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 155 227 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 259 379 € a vlastné imanie 63 095 € (miera samofinancovania 24,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MM AMBULANCIA, s.r.o. – IČO 36270229 — icoprofil.sk