SVART TRNAVA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 292 497 | 475 440 | 241 186 | 157 188 | 209 559 |
| Neobežný majetok spolu | 2 774 | 655 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 295 271 | 476 095 | 241 186 | 157 188 | 209 559 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 252 103 | 427 830 | 207 599 | 135 663 | 182 670 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 54 889 | 35 864 | 40 961 | 26 283 | 14 221 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -19 025 | 5 097 | -14 678 | -12 062 | 5 364 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 43 168 | 48 265 | 33 587 | 21 525 | 26 889 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 160 969 | 512 773 | 107 113 | 13 141 | 60 484 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -14 087 | 13 565 | -9 638 | -8 422 | 11 055 |
| EBITDA | -8 561 | 15 684 | -8 983 | -8 422 | 11 055 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -17 482 | 8 030 | -14 678 | -11 722 | 6 324 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -19 025 | 5 097 | -14 678 | -12 062 | 5 364 |
| Osobné náklady | 30 203 | 15 443 | 9 442 | 2 889 | 1 926 |
| Odpisy | 5 526 | 2 119 | 655 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SVART TRNAVA, s.r.o.
Prehľad
SVART TRNAVA, s.r.o. (IČO 36270580) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 60 484 €, čo je o 360 % viac ako rok predtým (13 141 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 21,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 364 € (8,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 926 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 209 559 € a vlastné imanie 26 889 € (miera samofinancovania 12,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.