Medi - Alexia s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 159 195 | 163 933 | 162 276 | 162 276 | 162 276 | 161 936 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 159 195 | 163 933 | 162 276 | 162 276 | 162 276 | 161 936 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 156 | 2 507 | 850 | 850 | 1 190 | 1 190 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 129 018 | 145 737 | 154 123 | 154 123 | 154 123 | 153 783 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 16 718 | 8 386 | 0 | 0 | -340 | -340 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 153 039 | 161 426 | 161 426 | 161 426 | 161 086 | 160 746 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 55 764 | 23 072 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 20 252 | 10 295 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EBITDA | 20 252 | 10 295 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 19 642 | 9 836 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 718 | 8 386 | 0 | 0 | -340 | -340 |
| Osobné náklady | 9 558 | 4 496 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Medi - Alexia s.r.o.
Prehľad
Medi - Alexia s.r.o. (IČO 36270679) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Šaľa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 161 936 € a vlastné imanie 160 746 € (miera samofinancovania 99,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.