REKMED, s.r.o.Aktívna

IČO 36272639Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2005Holíč

Finančný prehľad

49 000 €-9,3%
Tržby 2025
+10,3%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 1 129 537 € (71 % z rozdeliteľného zisku).

História
20251 129 537 €
20240 €
2023522 598 €
20220 €
2021850 525 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
01 mil.2 mil.3 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)30 00030 00046 00054 00049 000
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 122 644522 598465 0617 693526 528
Výsledok hospodárenia minulých rokov01 121 8441 121 8441 586 905465 061
Spolu majetok2 448 2902 451 8922 491 7692 480 0312 485 675
Záväzky spolu1 309 946790 950888 364868 9331 477 586
Vlastné imanie spolu1 138 3441 660 9421 603 4051 611 0981 008 089
Vypočítané dividendy850 5250522 59801 129 537

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: REKMED, s.r.o.

Prehľad

REKMED, s.r.o. (IČO 36272639) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Holíč. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).

Osoby

Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 15 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 49 000 €, čo je o 9,3 % menej ako rok predtým (54 000 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 526 528 € (1 075 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 418 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 485 675 € a vlastné imanie 1 008 089 € (miera samofinancovania 40,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

REKMED, s.r.o. – IČO 36272639 — icoprofil.sk