JVD papier s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 302 271 | 357 032 | 452 447 | 358 559 | 389 555 | 395 400 |
| Neobežný majetok spolu | 19 041 | 6 981 | 30 709 | 21 722 | 12 735 | 20 793 |
| Spolu majetok | 321 312 | 364 013 | 483 156 | 383 179 | 403 398 | 416 193 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 28 480 | 22 837 | 28 144 | 14 958 | 16 166 | 23 791 |
| Základné imanie | 9 958 | 9 958 | 9 958 | 9 958 | 9 958 | 9 958 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 176 363 | 205 972 | 329 889 | 338 546 | 356 623 | 375 946 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 105 183 | 123 918 | 113 837 | 18 077 | 19 323 | 5 170 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 |
| Vlastné imanie spolu | 292 832 | 341 176 | 455 012 | 367 909 | 387 232 | 392 402 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 669 381 | 751 093 | 789 586 | 685 533 | 618 814 | 607 616 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 134 693 | 157 909 | 146 464 | 24 957 | 26 515 | 8 987 |
| EBITDA | 149 581 | 172 920 | 156 613 | 33 944 | 35 502 | 18 978 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 133 279 | 157 337 | 146 071 | 24 073 | 25 356 | 9 010 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 105 183 | 123 918 | 113 837 | 18 077 | 19 323 | 5 170 |
| Osobné náklady | 63 413 | 78 785 | 56 304 | 108 153 | 98 851 | 115 521 |
| Odpisy | 14 888 | 15 011 | 10 149 | 8 987 | 8 987 | 9 991 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 75 574 | 0 | 105 180 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JVD papier s.r.o.
Prehľad
JVD papier s.r.o. (IČO 36273350) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Myjava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 9 958 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 607 616 €, čo je o 1,8 % menej ako rok predtým (618 814 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 170 € (0,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 115 521 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 416 193 € a vlastné imanie 392 402 € (miera samofinancovania 94,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.