PEMO SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 5 006 222 | 5 566 297 | 5 404 160 | 4 807 775 | 4 358 248 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 70 166 | -45 340 | 279 528 | 75 817 | 212 354 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 175 779 | 245 945 | 70 095 | 279 457 | 355 274 |
| Spolu majetok | 961 294 | 1 046 026 | 1 160 443 | 1 100 635 | 1 268 400 |
| Záväzky spolu | 554 036 | 684 108 | 649 507 | 584 048 | 539 459 |
| Vlastné imanie spolu | 407 258 | 361 918 | 510 936 | 516 587 | 728 941 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 130 510 | 70 166 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2020 Úč POD · 12 str.
- 2020 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: PEMO SK, s.r.o.
Prehľad
PEMO SK, s.r.o. (IČO 36273368) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave (SK NACE 5231). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 358 248 €, čo je o 9,4 % menej ako rok predtým (4 807 775 €). Od roku 2019 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 212 354 € (4,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 6 z 7 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 690 281 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 268 400 € a vlastné imanie 728 941 € (miera samofinancovania 57,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.