JUTI, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 44 494 | 58 925 | 104 342 | 91 649 | 83 083 | 78 332 |
| Neobežný majetok spolu | 3 189 | 8 852 | 23 659 | 20 037 | 11 616 | 3 195 |
| Spolu majetok | 47 683 | 67 777 | 128 001 | 111 686 | 94 699 | 81 527 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 24 060 | 31 248 | 85 220 | 54 917 | 28 976 | 13 641 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 669 | 16 319 | 29 225 | 35 476 | 49 465 | 58 419 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 650 | 12 906 | 6 252 | 13 989 | 8 954 | 2 163 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 23 623 | 36 529 | 42 781 | 56 769 | 65 723 | 67 886 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 97 041 | 148 824 | 195 208 | 184 775 | 131 468 | 119 523 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 653 | 16 691 | 8 781 | 18 075 | 11 927 | 3 533 |
| EBITDA | 12 910 | 21 145 | 17 290 | 26 184 | 20 348 | 11 954 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 072 | 16 356 | 8 200 | 17 611 | 11 585 | 3 319 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 650 | 12 906 | 6 252 | 13 989 | 8 954 | 2 163 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 864 | 16 059 |
| Odpisy | 4 257 | 4 454 | 8 509 | 8 109 | 8 421 | 8 421 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: JUTI, spol. s r.o.
Prehľad
JUTI, spol. s r.o. (IČO 36275140) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Dobrá Voda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 119 523 €, čo je o 9,1 % menej ako rok predtým (131 468 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 163 € (1,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 059 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 81 527 € a vlastné imanie 67 886 € (miera samofinancovania 83,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.