SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o.Aktívna

IČO 36276065Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2005Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

723 762 €+6,3%
Tržby 2025
-1,2%
Priemerná ročná zmena 2021–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.800 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu101 78588 18981 958134 612117 754
Neobežný majetok spolu41 39240 11126 44031 280140 609
Spolu majetok143 177128 300108 398165 892262 862
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu284 375261 325372 577445 393500 963
Základné imanie6 6406 6406 6406 6406 640
Výsledok hospodárenia minulých rokov-211 800-148 590-140 329-271 483-286 805
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)63 2988 261-131 154-15 32234 320
Fondy a ostatné vlastné imanie664664664664664
Vlastné imanie spolu-141 198-133 025-264 179-279 501-245 181
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)758 272775 434662 105681 176723 762
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti81 63115 553-127 682-3 40646 766
EBITDA88 91222 834-114 01111 75459 937
Výsledok hospodárenia pred zdanením80 61713 978-131 154-10 38738 478
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie63 2988 261-131 154-15 32234 320
Osobné náklady100 00796 681158 462101 530109 639
Odpisy7 2817 28113 67115 16013 171
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o.

Prehľad

SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o. (IČO 36276065) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 723 762 €, čo je o 6,3 % viac ako rok predtým (681 176 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 34 320 € (4,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 109 639 €.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-245 181 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o. – IČO 36276065 — icoprofil.sk