EPPLANES SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 476 | 4 448 | 11 034 | 9 880 | 7 202 | 5 250 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 12 149 | 15 336 | 26 134 | 34 142 |
| Spolu majetok | 2 476 | 4 448 | 23 183 | 25 216 | 33 336 | 39 392 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 300 | 431 | 12 500 | 11 199 | 14 003 | 19 189 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -6 521 | -5 127 | -3 286 | 3 380 | 6 714 | 12 030 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 394 | 1 841 | 6 666 | 3 334 | 5 316 | 870 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 2 176 | 4 017 | 10 683 | 14 017 | 19 333 | 20 203 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 000 | 2 000 | 8 400 | 3 640 | 6 700 | 1 320 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 528 | 2 000 | 7 657 | 3 640 | 6 350 | 1 313 |
| EBITDA | 1 528 | 2 000 | 7 657 | 3 640 | 6 350 | 1 313 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 394 | 1 872 | 7 476 | 3 548 | 6 254 | 1 210 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 394 | 1 841 | 6 666 | 3 334 | 5 316 | 870 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EPPLANES SK, s.r.o.
Prehľad
EPPLANES SK, s.r.o. (IČO 36278131) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Hlboké. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s ostatným tovarom pre domácnosť (SK NACE 4649).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 320 €, čo je o 80,3 % menej ako rok predtým (6 700 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 15,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 870 € (65,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 39 392 € a vlastné imanie 20 203 € (miera samofinancovania 51,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.