BL servis, s.r.o.Aktívna

IČO 36282766Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2006Bratislava

Finančný prehľad

54 601 €+6,6%
Tržby 2025
+13,1%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu23 03826 71736 77737 86933 40948 765
Neobežný majetok spolu00017 30913 2637 349
Spolu majetok23 03826 71736 77755 17846 67256 114
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu3 2633 55920 36829 81516 34413 362
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6406 640
Výsledok hospodárenia minulých rokov8 08513 13616 5199 77018 72423 688
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)5 0513 383-6 7498 9544 96412 424
Vlastné imanie spolu19 77523 15816 40925 36330 32842 752
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)29 48640 40358 37547 93251 23454 601
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti6 0794 158-6 61110 4706 58714 224
EBITDA6 0794 158-6 61116 24012 36920 138
Výsledok hospodárenia pred zdanením5 9584 042-6 7499 7205 95213 720
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie5 0513 383-6 7498 9544 96412 424
Osobné náklady3 88426 18758 31813 68011 55914 162
Odpisy0005 7705 7825 914
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok11

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: BL servis, s.r.o.

Prehľad

BL servis, s.r.o. (IČO 36282766) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 54 601 €, čo je o 6,6 % viac ako rok predtým (51 234 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 424 € (22,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 162 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 56 114 € a vlastné imanie 42 752 € (miera samofinancovania 76,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

BL servis, s.r.o. – IČO 36282766 — icoprofil.sk