M STAV, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 93 038 | 65 395 | 169 709 | 124 367 | 476 360 | 321 669 |
| Neobežný majetok spolu | 216 555 | 185 857 | 86 186 | 113 241 | 87 209 | 102 273 |
| Spolu majetok | 310 704 | 252 566 | 257 777 | 238 786 | 565 827 | 425 550 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 276 491 | 167 647 | 173 148 | 148 648 | 460 414 | 242 753 |
| Základné imanie | 7 967 | 7 967 | 7 967 | 7 967 | 7 967 | 7 967 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 24 093 | 25 449 | 26 155 | 25 793 | 31 374 | 46 648 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 356 | 706 | -362 | 5 581 | 15 275 | 24 284 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 797 | 50 797 | 50 797 | 50 797 | 50 797 | 50 797 |
| Vlastné imanie spolu | 34 213 | 84 919 | 84 557 | 90 138 | 105 413 | 129 696 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 262 975 | 279 902 | 668 417 | 503 167 | 1 007 724 | 801 128 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 11 502 | 8 429 | 4 769 | 11 714 | 26 688 | 35 480 |
| EBITDA | 54 537 | 45 471 | 48 208 | 48 458 | 71 224 | 72 379 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 356 | 706 | 15 | 6 039 | 19 531 | 28 166 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 356 | 706 | -362 | 5 581 | 15 275 | 24 284 |
| Osobné náklady | 61 843 | 50 677 | 38 280 | 67 116 | 77 494 | 81 465 |
| Odpisy | 43 035 | 37 042 | 43 439 | 36 744 | 44 536 | 36 899 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: M STAV, s.r.o.
Prehľad
M STAV, s.r.o. (IČO 36284220) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 967 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 801 128 €, čo je o 20,5 % menej ako rok predtým (1 007 724 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 284 € (3,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 81 465 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 425 550 € a vlastné imanie 129 696 € (miera samofinancovania 30,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.