STABILEN, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 46 468 | 64 787 | 135 898 | 75 520 | 139 074 | 123 627 |
| Neobežný majetok spolu | 41 947 | 44 887 | 47 949 | 43 296 | 68 556 | 74 883 |
| Spolu majetok | 88 415 | 109 674 | 183 847 | 118 816 | 207 630 | 198 510 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 78 663 | 76 893 | 117 903 | 12 603 | 35 468 | 21 113 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -3 796 | -743 | 21 134 | 52 640 | 92 909 | 158 858 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 214 | 23 029 | 33 164 | 40 269 | 65 949 | 5 235 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 3 695 | 3 856 | 5 007 | 6 665 | 6 665 | 6 665 |
| Vlastné imanie spolu | 9 752 | 32 781 | 65 944 | 106 213 | 172 162 | 177 397 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 105 017 | 125 219 | 252 774 | 245 777 | 422 445 | 259 641 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 329 | 30 112 | 43 935 | 51 920 | 85 949 | 7 979 |
| EBITDA | 24 798 | 49 933 | 60 490 | 67 878 | 108 412 | 28 837 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 405 | 29 803 | 43 486 | 51 359 | 85 013 | 7 713 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 214 | 23 029 | 33 164 | 40 269 | 65 949 | 5 235 |
| Osobné náklady | 4 668 | 5 047 | 5 318 | 5 165 | 9 823 | 5 676 |
| Odpisy | 19 469 | 19 821 | 16 555 | 15 958 | 22 463 | 20 858 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: STABILEN, s.r.o.
Prehľad
STABILEN, s.r.o. (IČO 36285951) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4740). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 259 641 €, čo je o 38,5 % menej ako rok predtým (422 445 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 19,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 235 € (2,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 676 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 198 510 € a vlastné imanie 177 397 € (miera samofinancovania 89,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.