Bonaxon s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 33 855 | 63 266 | 65 226 | 84 091 | 74 756 | 96 751 |
| Neobežný majetok spolu | 37 654 | 32 023 | 27 762 | 24 124 | 16 964 | 11 577 |
| Spolu majetok | 71 509 | 95 289 | 92 988 | 108 215 | 91 720 | 108 328 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 871 | 22 819 | 16 991 | 19 847 | 16 528 | 16 136 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 37 543 | 50 335 | 65 166 | 68 694 | 50 335 | 67 889 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 12 792 | 14 832 | 3 528 | 12 371 | 17 554 | 17 000 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 57 638 | 72 470 | 75 997 | 88 368 | 75 192 | 92 192 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 110 743 | 108 402 | 115 540 | 140 544 | 156 059 | 152 941 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 18 915 | 21 018 | 7 184 | 17 584 | 24 561 | 22 077 |
| EBITDA | 29 133 | 29 459 | 13 807 | 24 963 | 31 720 | 29 458 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 16 425 | 18 861 | 4 489 | 15 687 | 22 479 | 21 875 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 792 | 14 832 | 3 528 | 12 371 | 17 554 | 17 000 |
| Osobné náklady | 48 200 | 49 605 | 57 082 | 66 371 | 65 638 | 73 766 |
| Odpisy | 10 218 | 8 441 | 6 623 | 7 379 | 7 159 | 7 381 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 30 730 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Bonaxon s.r.o.
Prehľad
Bonaxon s.r.o. (IČO 36292109) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 152 941 €, čo je o 2,0 % menej ako rok predtým (156 059 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 17 000 € (11,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 73 766 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 108 328 € a vlastné imanie 92 192 € (miera samofinancovania 85,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.