DAK KIABA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 578 392 | 290 580 | 427 029 | 324 104 | 121 252 | 82 159 |
| Neobežný majetok spolu | 2 372 213 | 2 397 485 | 2 168 597 | 2 197 540 | 2 068 325 | 2 049 162 |
| Spolu majetok | 2 959 414 | 2 691 868 | 2 597 938 | 2 524 059 | 2 195 785 | 2 136 071 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 994 816 | 881 558 | 837 023 | 869 312 | 659 180 | 673 960 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 361 913 | 1 265 163 | 1 117 797 | 1 036 014 | 929 930 | 811 788 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -96 749 | -147 367 | -81 782 | -106 084 | -118 143 | -74 494 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 685 874 | 685 874 | 718 177 | 718 177 | 718 177 | 718 177 |
| Vlastné imanie spolu | 1 957 678 | 1 810 310 | 1 760 832 | 1 654 747 | 1 536 604 | 1 462 111 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 419 942 | 232 567 | 225 789 | 177 170 | 302 671 | 157 539 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -92 534 | -144 649 | -81 362 | -105 308 | -115 459 | -71 860 |
| EBITDA | 143 275 | 30 211 | 79 006 | 58 858 | 16 081 | 64 299 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -93 817 | -147 367 | -81 782 | -106 084 | -116 223 | -73 534 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -96 749 | -147 367 | -81 782 | -106 084 | -118 143 | -74 494 |
| Osobné náklady | 23 886 | 4 056 | 5 755 | 21 897 | 16 864 | 18 703 |
| Odpisy | 235 809 | 174 860 | 160 368 | 164 166 | 131 540 | 136 159 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: DAK KIABA s. r. o.
Prehľad
DAK KIABA s. r. o. (IČO 36293024) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Nováky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 157 539 €, čo je o 48,0 % menej ako rok predtým (302 671 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 17,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 74 494 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 703 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 136 071 € a vlastné imanie 1 462 111 € (miera samofinancovania 68,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.