BAUrealing, s.r.o.Aktívna

IČO 36298298Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1997Bratislava

Finančný prehľad

77 518 €-2,8%
Tržby 2025
-11,1%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.800 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.1,5 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu633 466759 308693 872742 579877 261213 583
Neobežný majetok spolu224 391216 608141 171145 801111 665874 147
Spolu majetok858 634976 545835 615889 215988 9261 087 730
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu177 738314 254172 061227 599325 773219 323
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov-25 013-19 307-37 910-32 464-38 585-37 048
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)5 707-18 6041 263-6 1211 5375 254
Fondy a ostatné vlastné imanie693 563693 563693 562693 562693 562893 562
Vlastné imanie spolu680 896662 291663 554661 616663 153868 407
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)139 718153 626760 661079 75077 518
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti7 923-16 7952 164-4 8033 9206 827
EBITDA41 33426 46138 98431 53235 19530 480
Výsledok hospodárenia pred zdanením5 718-18 6041 438-6 1212 5036 214
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie5 707-18 6041 263-6 1211 5375 254
Osobné náklady13 48112 40122 1995 9222 1067 421
Odpisy33 41143 25636 82036 33531 27523 653
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: BAUrealing, s.r.o.

Prehľad

BAUrealing, s.r.o. (IČO 36298298) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 77 518 €, čo je o 2,8 % menej ako rok predtým (79 750 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 11,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 254 € (6,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 421 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 087 730 € a vlastné imanie 868 407 € (miera samofinancovania 79,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

BAUrealing, s.r.o. – IČO 36298298 — icoprofil.sk