BENET, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 455 543 | 544 507 | 705 558 | 778 391 | 730 351 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 27 030 | 6 179 | 80 423 | 98 974 | 56 441 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -31 225 | -5 546 | 8 799 | 89 223 | 188 197 |
| Spolu majetok | 1 420 895 | 1 347 213 | 1 385 571 | 1 664 589 | 1 806 974 |
| Záväzky spolu | 164 812 | 130 707 | 246 527 | 435 406 | 610 470 |
| Vlastné imanie spolu | 8 836 | 13 664 | 102 253 | 201 228 | 257 667 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 1 351 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: BENET, s.r.o.
Prehľad
BENET, s.r.o. (IČO 36299219) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Nováky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 730 351 €, čo je o 6,2 % menej ako rok predtým (778 391 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 56 441 € (7,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 252 506 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 806 974 € a vlastné imanie 257 667 € (miera samofinancovania 14,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.