LINEA Slovensko, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 269 999 € (46 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 4 956 877 | 6 489 530 | 7 093 067 | 8 173 258 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 54 422 | 75 663 | 273 847 | 43 064 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 301 045 | 305 468 | 311 131 | 314 979 |
| Spolu majetok | 818 230 | 765 526 | 1 156 213 | 1 169 291 |
| Záväzky spolu | 405 785 | 316 972 | 505 526 | 743 890 |
| Vlastné imanie spolu | 391 986 | 417 650 | 621 497 | 394 562 |
| Vypočítané dividendy | — | 49 999 | 70 000 | 269 999 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: LINEA Slovensko, spol. s r.o.
Prehľad
LINEA Slovensko, spol. s r.o. (IČO 36299421) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s nápojmi (SK NACE 4634). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 33 200 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 173 258 €, čo je o 15,2 % viac ako rok predtým (7 093 067 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 43 064 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 152 517 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 169 291 € a vlastné imanie 394 562 € (miera samofinancovania 33,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.