Logman - Považan, akciová spoločnosťAktívna

IČO 36300748Akciová spoločnosťZaložená 1998Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

2 958 854 €+21,1%
Tržby 2025
+13,8%
Priemerný ročný rast 2020–2025
01 mil.2 mil.3 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
01 mil.2 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)1 780 7371 743 1262 013 5132 442 9362 958 854
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-198 038-252 795-174 43649 544235 880
Výsledok hospodárenia minulých rokov110 912-87 126-339 921-514 357-464 812
Spolu majetok1 379 6731 255 3921 067 4161 087 6951 273 282
Záväzky spolu662 716791 602777 213750 253699 959
Vlastné imanie spolu715 129462 334287 898337 442573 323
Vypočítané dividendy00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Logman - Považan, akciová spoločnosť

Prehľad

Logman - Považan, akciová spoločnosť (IČO 36300748) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných plastových výrobkov (SK NACE 2226). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 101 216 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 2 958 854 €, čo je o 21,1 % viac ako rok predtým (2 442 936 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 235 880 € (8,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 811 807 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 273 282 € a vlastné imanie 573 323 € (miera samofinancovania 45,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Logman - Považan, akciová spoločnosť – IČO 36300748 — icoprofil.sk