CASTILL, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 332 485 | 347 065 | 559 929 | 759 135 | 828 324 | 1 012 633 |
| Neobežný majetok spolu | 990 019 | 831 516 | 649 038 | 522 554 | 365 962 | 429 807 |
| Spolu majetok | 1 325 453 | 1 182 450 | 1 212 786 | 1 285 184 | 1 197 922 | 1 444 883 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 642 032 | 579 814 | 639 026 | 628 697 | 569 106 | 821 279 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 218 741 | 244 949 | 257 390 | 295 411 | 445 035 | 456 512 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 26 208 | 12 441 | 38 021 | 149 624 | 11 477 | -5 212 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 165 664 | 165 664 | 165 664 | 165 664 | 165 664 | 165 664 |
| Vlastné imanie spolu | 417 253 | 429 694 | 467 715 | 617 339 | 628 816 | 623 604 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 064 249 | 1 200 684 | 1 343 249 | 3 098 889 | 1 306 328 | 1 757 837 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 47 962 | 32 373 | 61 871 | 197 879 | 27 273 | 8 067 |
| EBITDA | 291 874 | 285 394 | 282 259 | 426 175 | 196 440 | 83 762 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 33 292 | 18 775 | 49 068 | 190 310 | 15 467 | 691 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 26 208 | 12 441 | 38 021 | 149 624 | 11 477 | -5 212 |
| Osobné náklady | 233 297 | 227 255 | 197 950 | 298 155 | 306 814 | 345 433 |
| Odpisy | 243 912 | 253 021 | 220 388 | 228 296 | 169 167 | 75 695 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CASTILL, s.r.o.
Prehľad
CASTILL, s.r.o. (IČO 36303917) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Prievidza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba nábytku (SK NACE 3100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 757 837 €, čo je o 34,6 % viac ako rok predtým (1 306 328 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 5 212 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 345 433 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 444 883 € a vlastné imanie 623 604 € (miera samofinancovania 43,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.