SBS ZVS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 10 000 € (10 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 296 462 | 272 487 | 272 528 | 348 936 | 372 779 | 403 291 |
| Neobežný majetok spolu | 45 291 | 36 730 | 25 950 | 30 125 | 34 534 | 52 692 |
| Spolu majetok | 342 655 | 310 121 | 300 795 | 379 505 | 408 217 | 458 529 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 154 550 | 128 837 | 133 436 | 208 303 | 197 706 | 243 595 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 58 283 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 55 000 | 87 211 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 522 | 2 984 | 4 059 | 7 817 | 42 211 | 13 774 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 121 661 | 121 661 | 106 661 | 106 661 | 106 661 | 106 661 |
| Vlastné imanie spolu | 188 105 | 181 284 | 167 359 | 171 117 | 210 511 | 214 285 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 273 351 | 1 261 175 | 1 275 677 | 1 680 498 | 1 985 740 | 2 235 388 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 756 | 5 224 | 7 120 | 13 484 | 56 481 | 21 946 |
| EBITDA | 50 975 | 29 253 | 21 599 | 23 546 | 71 315 | 37 674 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 047 | 4 990 | 6 883 | 13 205 | 56 208 | 21 678 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 522 | 2 984 | 4 059 | 7 817 | 42 211 | 13 774 |
| Osobné náklady | 760 227 | 802 864 | 869 966 | 1 077 703 | 1 140 537 | 1 478 467 |
| Odpisy | 47 219 | 24 029 | 14 479 | 10 062 | 14 834 | 15 728 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 9 805 | 2 984 | 4 059 | 2 817 | 10 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
- Porsche Smart Battery Shop s.r.o.
- Markusan s. r. o.
- KOV-DCA s.r.o.
- ejoin, s.r.o.
- Porsche Werkzeugbau s. r. o.
- DAMK transport spol. s r.o.
- KOVOINOX s.r.o.
- MAJKA plus s. r. o.
- LUMA - auto, s. r. o.
- Útulok v údolí – regionálne centrum slobody zvierat, n.o. "v likvidácii"
- JMS Polygraf, s.r.o.
- ÚTULOK V ÚDOLÍ n.o. - v likvidácii
Zhrnutie: SBS ZVS, s.r.o.
Prehľad
SBS ZVS, s.r.o. (IČO 36306070) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Dubnica nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 235 388 €, čo je o 12,6 % viac ako rok predtým (1 985 740 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 774 € (0,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 478 467 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 458 529 € a vlastné imanie 214 285 € (miera samofinancovania 46,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.