PIO KERAMOPROJEKT, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 400 000 € (20 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 3 738 825 | 3 253 235 | 4 069 125 | 4 085 305 | 4 040 312 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 368 096 | 58 571 | 498 206 | 343 150 | 305 397 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 050 267 | 1 418 362 | 1 471 364 | 1 669 570 | 1 612 720 |
| Spolu majetok | 3 569 918 | 3 906 484 | 4 245 281 | 4 008 150 | 4 094 177 |
| Záväzky spolu | 2 110 755 | 2 388 751 | 2 234 911 | 1 954 630 | 2 131 760 |
| Vlastné imanie spolu | 1 459 163 | 1 517 733 | 2 010 370 | 2 053 520 | 1 958 917 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 5 569 | 300 000 | 400 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: PIO KERAMOPROJEKT, a.s.
Prehľad
PIO KERAMOPROJEKT, a.s. (IČO 36308862) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 34 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 040 312 €, čo je o 1,1 % menej ako rok predtým (4 085 305 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 0,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 305 397 € (7,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 195 484 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 094 177 € a vlastné imanie 1 958 917 € (miera samofinancovania 47,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.