Mestský bytový podnik Nové Mesto nad Váhom s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 4 427 255 | 4 291 313 | 6 728 307 | 6 620 141 | 7 852 678 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 725 | 6 007 | 111 738 | -200 603 | 796 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -245 | -97 216 | -91 509 | 14 642 | -164 905 |
| Spolu majetok | 9 423 043 | 11 014 689 | 12 115 905 | 10 549 854 | 11 327 408 |
| Záväzky spolu | 6 308 498 | 7 968 377 | 8 085 415 | 7 516 010 | 7 873 088 |
| Vlastné imanie spolu | 3 084 445 | 2 988 992 | 3 100 730 | 2 900 127 | 3 214 421 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 101 460 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: Mestský bytový podnik Nové Mesto nad Váhom s.r.o.
Prehľad
Mestský bytový podnik Nové Mesto nad Váhom s.r.o. (IČO 36310743) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: dodávka pary a rozvod studeného vzduchu (SK NACE 3530). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 5 členov. Základné imanie je 3 378 530 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 852 678 €, čo je o 18,6 % viac ako rok predtým (6 620 141 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 796 € (0,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 589 788 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 327 408 € a vlastné imanie 3 214 421 € (miera samofinancovania 28,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.