CREDO 29, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 195 461 | 195 168 | 195 076 | 194 982 | 208 653 | 198 841 |
| Neobežný majetok spolu | 1 800 000 | 1 800 000 | 1 800 000 | 1 800 000 | 1 800 000 | 1 800 000 |
| Spolu majetok | 1 995 461 | 1 995 168 | 1 995 076 | 1 994 982 | 2 008 653 | 1 998 841 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 564 200 | 1 564 000 | 1 564 000 | 1 564 000 | 1 577 887 | 1 568 088 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 418 922 | 418 831 | 418 740 | 418 648 | 418 554 | 418 338 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -89 | -91 | -92 | -94 | -216 | -13 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 5 789 | 5 789 | 5 789 | 5 789 | 5 789 | 5 789 |
| Vlastné imanie spolu | 431 261 | 431 168 | 431 076 | 430 982 | 430 766 | 430 753 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 600 | 39 710 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 0 | 0 | 0 | 262 | 435 |
| EBITDA | 0 | 0 | 0 | 0 | 262 | 435 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -89 | -91 | -92 | -94 | 191 | 327 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -89 | -91 | -92 | -94 | -216 | -13 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 446 | 22 824 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: CREDO 29, s.r.o.
Prehľad
CREDO 29, s.r.o. (IČO 36311162) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Mníchova Lehota. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 39 710 €, čo je o 12,9 % menej ako rok predtým (45 600 €). Rok 2025 skončil stratou 13 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 22 824 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 998 841 € a vlastné imanie 430 753 € (miera samofinancovania 21,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.