LUCERNA SK s.r.o. v likvidáciiV likvidácii
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 306 391 | 317 877 | 334 093 | 316 069 | 220 172 | 76 516 |
| Neobežný majetok spolu | 24 437 | 13 349 | 6 996 | 72 757 | 51 177 | 0 |
| Spolu majetok | 334 237 | 334 452 | 344 622 | 390 350 | 274 157 | 77 315 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 131 575 | 126 226 | 140 113 | 177 806 | 118 301 | 49 391 |
| Základné imanie | 13 278 | 13 278 | 13 278 | 13 278 | 13 278 | 13 278 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 165 491 | 171 123 | 176 686 | 184 969 | 193 004 | 136 317 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 17 631 | 17 563 | 8 283 | 8 035 | -56 688 | -127 933 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 6 262 | 6 262 | 6 262 | 6 262 | 6 262 | 6 262 |
| Vlastné imanie spolu | 202 662 | 208 226 | 204 509 | 212 544 | 155 856 | 27 924 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 651 326 | 606 634 | 669 359 | 576 004 | 459 211 | 462 131 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 32 837 | 22 602 | 12 715 | 15 641 | -47 803 | -120 321 |
| EBITDA | 46 935 | 34 488 | 21 914 | 33 291 | -26 224 | -100 137 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 25 025 | 20 062 | 10 031 | 10 016 | -55 728 | -126 973 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 17 631 | 17 563 | 8 283 | 8 035 | -56 688 | -127 933 |
| Osobné náklady | 81 309 | 99 325 | 99 001 | 93 539 | 95 000 | 115 841 |
| Odpisy | 14 098 | 11 886 | 9 199 | 17 650 | 21 579 | 20 184 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 11 999 | 12 000 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii
Prehľad
LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii (IČO 36311561) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Pravenec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 13 279 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 462 131 €, čo je o 0,6 % viac ako rok predtým (459 211 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 127 933 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 115 841 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 77 315 € a vlastné imanie 27 924 € (miera samofinancovania 36,1 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v likvidácii.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.