Eurocon, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 31 805 | 34 190 | 37 841 | 13 601 | 5 947 | 2 531 |
| Neobežný majetok spolu | 131 419 | 130 712 | 130 011 | 130 011 | 130 011 | 130 011 |
| Spolu majetok | 163 224 | 164 902 | 167 852 | 143 612 | 135 958 | 132 542 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 49 171 | 48 022 | 51 519 | 37 363 | 41 982 | 48 206 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -37 315 | -38 618 | -36 123 | -36 670 | -46 754 | -59 028 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 303 | 2 827 | -547 | -10 084 | -12 273 | -9 639 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 146 032 | 146 032 | 146 364 | 146 364 | 146 364 | 146 364 |
| Vlastné imanie spolu | 114 053 | 116 880 | 116 333 | 106 249 | 93 976 | 84 336 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 10 840 | 9 720 | 20 097 | 7 500 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 180 | 3 074 | -391 | -9 935 | -11 764 | -9 131 |
| EBITDA | 4 127 | 3 782 | 310 | -9 935 | -11 764 | -9 131 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 286 | 2 968 | -531 | -10 084 | -11 933 | -9 299 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 303 | 2 827 | -547 | -10 084 | -12 273 | -9 639 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 5 307 | 708 | 701 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Eurocon, spol. s r.o.
Prehľad
Eurocon, spol. s r.o. (IČO 36311626) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Brezová pod Bradlom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: stolárske práce (SK NACE 4332).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 9 639 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 132 542 € a vlastné imanie 84 336 € (miera samofinancovania 63,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.