SEDASPORT, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 3 039 446 | 4 768 774 | 5 864 639 | 2 553 969 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 227 570 | 238 050 | 768 605 | -292 560 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 282 772 | 3 270 342 | 3 428 393 | 4 196 997 |
| Spolu majetok | 4 985 240 | 4 752 029 | 7 239 699 | 5 761 569 |
| Záväzky spolu | 1 192 908 | 961 648 | 2 853 433 | 1 682 144 |
| Vlastné imanie spolu | 3 685 330 | 3 683 380 | 4 371 986 | 4 079 425 |
| Vypočítané dividendy | — | 240 000 | 79 999 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: SEDASPORT, s.r.o.
Prehľad
SEDASPORT, s.r.o. (IČO 36315788) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Myjava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 100 944 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 553 969 €, čo je o 56,5 % menej ako rok predtým (5 864 639 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2022–2025). Rok 2025 skončil stratou 292 560 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 049 176 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 761 569 € a vlastné imanie 4 079 425 € (miera samofinancovania 70,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.