BAREA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 3 030 € (2 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 156 325 | 149 413 | 142 618 | 160 130 | 206 738 | 205 869 |
| Neobežný majetok spolu | 102 880 | 93 184 | 89 660 | 79 652 | 69 644 | 59 636 |
| Spolu majetok | 259 205 | 242 597 | 232 278 | 239 782 | 276 382 | 265 505 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 160 551 | 127 365 | 102 402 | 95 299 | 107 627 | 85 508 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 68 150 | 83 053 | 97 631 | 111 875 | 125 383 | 150 124 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 14 903 | 16 578 | 16 644 | 17 007 | 27 771 | 14 272 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 8 962 | 8 962 | 8 962 | 8 962 | 8 961 | 8 961 |
| Vlastné imanie spolu | 98 654 | 115 232 | 129 876 | 144 483 | 168 755 | 179 997 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 529 551 | 610 231 | 687 058 | 683 996 | 732 730 | 726 416 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 19 982 | 22 025 | 22 050 | 22 533 | 36 402 | 19 338 |
| EBITDA | 29 678 | 31 721 | 31 746 | 32 541 | 46 410 | 29 346 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 19 379 | 21 168 | 21 111 | 21 600 | 35 277 | 18 174 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 14 903 | 16 578 | 16 644 | 17 007 | 27 771 | 14 272 |
| Osobné náklady | 75 626 | 77 308 | 79 777 | 80 935 | 102 817 | 103 551 |
| Odpisy | 9 696 | 9 696 | 9 696 | 10 008 | 10 008 | 10 008 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 2 000 | 2 400 | 3 499 | 3 030 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BAREA s.r.o.
Prehľad
BAREA s.r.o. (IČO 36316113) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Nedanovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba obuvi (SK NACE 1520). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 726 416 €, čo je o 0,9 % menej ako rok predtým (732 730 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 272 € (2,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 103 551 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 265 505 € a vlastné imanie 179 997 € (miera samofinancovania 67,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.