Gimax Logistics s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 169 007 | 2 299 389 | 1 897 988 | 2 494 630 | 341 287 | 616 268 |
| Neobežný majetok spolu | 691 171 | 654 075 | 1 124 403 | 999 402 | 2 259 545 | 1 845 380 |
| Spolu majetok | 3 212 120 | 2 971 426 | 3 085 407 | 3 504 153 | 2 601 677 | 2 461 667 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 890 532 | 1 485 904 | 1 422 223 | 1 678 631 | 936 883 | 10 234 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 155 679 | 1 314 284 | 1 437 782 | 1 599 133 | 1 426 954 | 1 622 994 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 158 605 | 123 498 | 161 351 | 160 108 | 196 039 | 818 757 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 1 321 588 | 1 445 086 | 1 606 437 | 1 766 545 | 1 630 297 | 2 449 055 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 332 071 | 5 641 038 | 5 790 914 | 6 236 131 | 2 938 763 | 112 872 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 193 314 | 182 244 | 196 199 | 188 783 | 217 641 | 981 722 |
| EBITDA | 264 004 | 230 255 | 304 893 | 321 258 | 349 588 | 1 318 788 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 206 401 | 193 881 | 207 957 | 205 956 | 251 395 | 1 017 238 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 158 605 | 123 498 | 161 351 | 160 108 | 196 039 | 818 757 |
| Osobné náklady | 1 023 727 | 446 767 | 717 212 | 915 177 | 601 294 | -880 000 |
| Odpisy | 70 690 | 48 011 | 108 694 | 132 475 | 131 947 | 337 066 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 332 287 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Gimax Logistics s. r. o.
Prehľad
Gimax Logistics s. r. o. (IČO 36316725) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Púchov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 112 872 €, čo je o 96,2 % menej ako rok predtým (2 938 763 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 53,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 818 757 € (725 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 461 667 € a vlastné imanie 2 449 055 € (miera samofinancovania 99,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.