ENERGO - AQUA a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 362 204 | 1 045 512 | 2 976 065 | 1 099 732 | 3 000 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -104 181 | 154 055 | 1 032 842 | -738 563 | -2 947 518 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 671 316 | 255 445 | 255 445 | 582 186 | -156 377 |
| Spolu majetok | 8 872 366 | 26 003 677 | 19 493 791 | 14 751 272 | 9 644 608 |
| Záväzky spolu | 3 169 498 | 4 353 105 | 5 219 509 | 3 478 908 | 3 584 451 |
| Vlastné imanie spolu | 3 532 662 | 4 143 057 | 7 482 186 | 6 743 623 | 3 796 105 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ENERGO - AQUA a.s.
Prehľad
ENERGO - AQUA a.s. (IČO 36320005) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba elektrickej energie z neobnoviteľných zdrojov (SK NACE 3511). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 2 členov. Základné imanie je 6 000 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 000 €, čo je o 99,7 % menej ako rok predtým (1 099 732 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 69,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 2 947 518 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 146 437 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 644 608 € a vlastné imanie 3 796 105 € (miera samofinancovania 39,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.