Formula 2P, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 81 941 | 85 403 | 174 048 | 237 106 | 290 048 | 352 537 |
| Neobežný majetok spolu | 598 199 | 592 162 | 610 247 | 568 675 | 940 907 | 965 814 |
| Spolu majetok | 680 461 | 677 752 | 784 768 | 806 127 | 1 230 955 | 1 318 886 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 064 104 | 1 092 821 | 1 128 569 | 1 133 565 | 1 555 911 | 1 712 056 |
| Základné imanie | 338 640 | 338 640 | 338 640 | 338 640 | 338 640 | 338 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 414 097 | -1 487 020 | -1 518 446 | -1 447 178 | -1 430 815 | -1 428 333 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -72 923 | -31 426 | 71 268 | 16 363 | 2 482 | -68 214 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 764 737 | 764 737 | 764 737 | 764 737 | 764 737 | 764 737 |
| Vlastné imanie spolu | -383 643 | -415 069 | -343 801 | -327 438 | -324 956 | -393 170 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 252 980 | 197 465 | 527 847 | 407 452 | 362 093 | 375 205 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -71 000 | -31 085 | 71 827 | 16 987 | 4 974 | -65 806 |
| EBITDA | -29 038 | 4 466 | 114 469 | 60 959 | 45 742 | -26 975 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -72 923 | -31 426 | 71 268 | 16 363 | 4 402 | -66 294 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -72 923 | -31 426 | 71 268 | 16 363 | 2 482 | -68 214 |
| Osobné náklady | 68 661 | 59 617 | 68 305 | 91 295 | 63 880 | 106 884 |
| Odpisy | 41 962 | 35 551 | 42 642 | 43 972 | 40 768 | 38 831 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Formula 2P, a.s.
Prehľad
Formula 2P, a.s. (IČO 36322431) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a pôsobí 24 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 338 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 375 205 €, čo je o 3,6 % viac ako rok predtým (362 093 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 68 214 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 106 884 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-393 170 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.