ARKÁDIA Dca s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 333 445 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 604 350 | 99 900 | 123 724 | 160 950 | 268 519 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 281 699 | 20 139 | -2 321 | -11 538 | 136 456 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 330 217 | 328 369 | 348 509 | 344 984 | 0 |
| Spolu majetok | 723 072 | 459 560 | 1 097 171 | 1 381 545 | 1 739 655 |
| Záväzky spolu | 103 592 | 103 488 | 743 419 | 1 040 535 | 618 334 |
| Vlastné imanie spolu | 619 480 | 356 072 | 353 752 | 341 010 | 144 021 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 283 547 | 0 | 1 204 | 333 445 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ARKÁDIA Dca s.r.o.
Prehľad
ARKÁDIA Dca s.r.o. (IČO 36322890) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a pôsobí 24 rokov. Sídlo podľa registra: Dubnica nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákup a predaj vlastných nehnuteľností (SK NACE 6811). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 268 519 €, čo je o 66,8 % viac ako rok predtým (160 950 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 136 456 € (50,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 365 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 739 655 € a vlastné imanie 144 021 € (miera samofinancovania 8,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.