ELMART, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 744 770 | 2 095 393 | 2 285 265 | 1 538 167 | 1 709 748 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 405 | 8 940 | 19 242 | 3 568 | 33 305 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 64 706 | 46 460 | 55 400 | 74 642 | 78 210 |
| Spolu majetok | 617 952 | 611 330 | 405 898 | 568 416 | 537 410 |
| Záväzky spolu | 545 537 | 548 626 | 323 952 | 482 902 | 418 591 |
| Vlastné imanie spolu | 72 415 | 62 704 | 81 946 | 85 514 | 118 819 |
| Vypočítané dividendy | 28 857 | 18 651 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ELMART, s.r.o.
Prehľad
ELMART, s.r.o. (IČO 36326135) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Dubnica nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 709 748 €, čo je o 11,2 % viac ako rok predtým (1 538 167 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 33 305 € (1,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 311 059 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 537 410 € a vlastné imanie 118 819 € (miera samofinancovania 22,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.