TIZ s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 122 746 | 96 425 | 116 169 | 123 660 | 136 288 | 123 497 |
| Neobežný majetok spolu | 35 198 | 66 477 | 42 553 | 20 540 | 0 | 48 229 |
| Spolu majetok | 157 944 | 162 902 | 158 722 | 144 200 | 136 288 | 171 726 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 45 477 | 42 565 | 44 776 | 33 793 | 36 540 | 38 126 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 57 790 | 38 777 | 46 647 | 40 256 | 36 719 | 26 057 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -19 014 | 7 869 | -6 392 | -3 540 | -10 662 | 33 852 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 67 052 | 67 052 | 67 052 | 67 052 | 67 052 | 67 052 |
| Vlastné imanie spolu | 112 467 | 120 337 | 113 946 | 110 407 | 99 748 | 133 600 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 177 521 | 191 657 | 181 077 | 198 510 | 134 219 | 233 232 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -19 046 | 8 504 | -2 218 | -642 | -9 594 | 35 013 |
| EBITDA | -4 228 | 24 175 | 21 705 | 21 371 | -9 594 | 35 988 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -19 014 | 8 962 | -6 392 | -3 540 | -9 702 | 34 960 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -19 014 | 7 869 | -6 392 | -3 540 | -10 662 | 33 852 |
| Osobné náklady | 26 832 | 29 626 | 10 408 | 28 702 | 16 961 | 18 832 |
| Odpisy | 14 818 | 15 671 | 23 923 | 22 013 | 0 | 975 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: TIZ s.r.o.
Prehľad
TIZ s.r.o. (IČO 36326216) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a pôsobí 24 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 233 232 €, čo je o 73,8 % viac ako rok predtým (134 219 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 33 852 € (14,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 832 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 171 726 € a vlastné imanie 133 600 € (miera samofinancovania 77,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.