hAM SYSTÉM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 138 882 | 155 486 | 170 012 | 167 408 | 178 059 | 164 201 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 138 882 | 155 486 | 170 012 | 167 408 | 178 059 | 164 201 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 56 855 | 65 631 | 71 131 | 61 376 | 61 307 | 40 735 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 67 263 | 74 725 | 82 552 | 91 578 | 98 730 | 109 450 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 462 | 7 828 | 9 026 | 7 151 | 10 719 | 6 713 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 663 | 663 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 82 027 | 89 855 | 98 881 | 106 032 | 116 752 | 123 466 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 84 107 | 101 925 | 163 515 | 122 390 | 94 377 | 65 887 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 267 | 10 584 | 11 593 | 10 637 | 14 988 | 8 160 |
| EBITDA | 9 267 | 10 584 | 11 593 | 10 637 | 14 988 | 8 160 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 904 | 10 732 | 12 365 | 10 317 | 14 285 | 7 722 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 462 | 7 828 | 9 026 | 7 151 | 10 719 | 6 713 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: hAM SYSTÉM s.r.o.
Prehľad
hAM SYSTÉM s.r.o. (IČO 36326852) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s obilím, nespracovaným tabakom, semenami a krmivom (SK NACE 4621).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 65 887 €, čo je o 30,2 % menej ako rok predtým (94 377 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 713 € (10,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 164 201 € a vlastné imanie 123 466 € (miera samofinancovania 75,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.