Tech BS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 40 538 | 44 622 | 46 308 | 44 346 | 40 396 | 30 346 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 40 538 | 44 622 | 46 308 | 44 346 | 40 396 | 30 346 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 17 847 | 14 845 | 14 884 | 18 521 | 16 166 | 16 220 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 267 | 15 496 | 22 228 | 18 121 | 18 188 | 16 594 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 452 | 7 086 | 1 647 | 68 | -1 594 | -10 104 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 332 | 555 | 909 | 996 | 996 | 996 |
| Vlastné imanie spolu | 22 691 | 29 777 | 31 424 | 25 825 | 24 230 | 14 126 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 122 522 | 121 730 | 121 031 | 121 594 | 118 349 | 117 332 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 242 | 9 169 | 2 836 | 407 | -888 | -9 428 |
| EBITDA | 6 242 | 9 169 | 2 836 | 407 | -888 | -9 428 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 453 | 8 999 | 2 654 | 220 | -1 114 | -9 624 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 452 | 7 086 | 1 647 | 68 | -1 594 | -10 104 |
| Osobné náklady | 94 941 | 97 862 | 99 651 | 97 456 | 104 797 | 112 255 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 5 667 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Tech BS, s.r.o.
Prehľad
Tech BS, s.r.o. (IČO 36327425) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 117 332 €, čo je o 0,9 % menej ako rok predtým (118 349 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 10 104 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 112 255 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 346 € a vlastné imanie 14 126 € (miera samofinancovania 46,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.