B a B plus s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 216 942 | 364 245 | 266 004 | 541 300 | 631 377 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -19 290 | -60 | 4 427 | 50 709 | 46 228 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 140 557 | 121 267 | 121 207 | 63 358 | 114 067 |
| Spolu majetok | 197 096 | 192 830 | 238 232 | 272 557 | 337 336 |
| Záväzky spolu | 59 088 | 54 882 | 95 857 | 141 749 | 160 300 |
| Vlastné imanie spolu | 138 008 | 137 948 | 142 375 | 130 808 | 177 036 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 62 276 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: B a B plus s.r.o.
Prehľad
B a B plus s.r.o. (IČO 36329193) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: dobývanie dekoračného kameňa, vápenca, sadrovca, bridlice a ostatných kameňov (SK NACE 0811). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 900 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 631 377 €, čo je o 16,6 % viac ako rok predtým (541 300 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 46 228 € (7,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 81 764 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 337 336 € a vlastné imanie 177 036 € (miera samofinancovania 52,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.