ZUZI, spoločnosť s ručením obmedzenýmAktívna

IČO 36329436Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2003Trenčín

Finančný prehľad

245 306 €+27,2%
Tržby 2025
-3,8%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu87 75095 588146 106243 065219 29877 647
Neobežný majetok spolu54 87031 07337 72116 08316 21391 537
Spolu majetok142 620126 811183 827260 648237 511171 184
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu139 182128 147181 579223 102183 549111 454
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov-494 261-474 659-479 432-494 020-481 020-474 805
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)20 633-4 7743 5833 2906 5415 767
Fondy a ostatné vlastné imanie470 427471 458471 458521 637521 802522 129
Vlastné imanie spolu3 438-1 3362 24837 54653 96259 730
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)297 582176 665167 962265 643192 834245 306
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti30 4361 28110 2617 6438 8268 889
EBITDA53 7805 79714 7778 67911 23511 732
Výsledok hospodárenia pred zdanením23 597-4 7745 3314 7198 7407 970
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie20 633-4 7743 5833 2906 5415 767
Osobné náklady12 30032 79518 34438 36315 2948 356
Odpisy23 3444 5164 5161 0362 4092 843
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: ZUZI, spoločnosť s ručením obmedzeným

Prehľad

ZUZI, spoločnosť s ručením obmedzeným (IČO 36329436) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 245 306 €, čo je o 27,2 % viac ako rok predtým (192 834 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 767 € (2,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 356 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 171 184 € a vlastné imanie 59 730 € (miera samofinancovania 34,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ZUZI, spoločnosť s ručením obmedzeným – IČO 36329436 — icoprofil.sk