GAS - MET s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 000 € (<1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 530 409 | 533 197 | 563 162 | 628 554 | 572 809 | 582 661 |
| Neobežný majetok spolu | 25 561 | 16 111 | 30 927 | 20 819 | 45 589 | 31 454 |
| Spolu majetok | 555 970 | 549 308 | 594 089 | 649 373 | 618 398 | 614 115 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 21 575 | 20 597 | 28 197 | 24 648 | 9 089 | 22 038 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 541 010 | 526 344 | 521 409 | 558 588 | 617 422 | 600 006 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 918 | -4 936 | 37 180 | 58 834 | -15 416 | -15 232 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 534 395 | 528 711 | 565 892 | 624 725 | 609 309 | 592 077 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 318 486 | 424 396 | 545 039 | 502 711 | 389 842 | 390 959 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 322 | -10 505 | 42 723 | 66 405 | -14 894 | -12 814 |
| EBITDA | 20 211 | -1 055 | 50 733 | 76 513 | -3 913 | 1 321 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -13 918 | -4 936 | 43 969 | 65 929 | -15 416 | -13 312 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 918 | -4 936 | 37 180 | 58 834 | -15 416 | -15 232 |
| Osobné náklady | 156 223 | 210 790 | 217 338 | 212 740 | 210 048 | 184 659 |
| Odpisy | 27 533 | 9 450 | 8 010 | 10 108 | 10 981 | 14 135 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 748 | 0 | 0 | 0 | 2 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GAS - MET s.r.o.
Prehľad
GAS - MET s.r.o. (IČO 36334324) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 390 959 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 15 232 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 184 659 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 614 115 € a vlastné imanie 592 077 € (miera samofinancovania 96,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.