TONAS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 18 162 | 110 035 | 81 832 | 61 519 | 38 649 | 67 272 |
| Neobežný majetok spolu | 39 051 | 22 022 | 35 448 | 42 378 | 61 302 | 63 572 |
| Spolu majetok | 57 213 | 132 057 | 117 280 | 103 897 | 99 951 | 130 844 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 69 486 | 115 557 | 97 887 | 83 277 | 77 355 | 101 726 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 20 572 | 8 173 | 9 292 | 12 185 | 13 412 | 15 388 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -40 053 | 1 119 | 2 893 | 1 227 | 1 976 | 6 522 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 569 | 569 | 569 | 569 | 569 | 569 |
| Vlastné imanie spolu | -12 273 | 16 500 | 19 393 | 20 620 | 22 596 | 29 118 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 37 651 | 56 205 | 189 196 | 211 758 | 191 241 | 246 482 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -39 299 | 1 985 | 3 939 | 1 839 | 3 979 | 8 728 |
| EBITDA | -21 579 | 19 014 | 22 526 | 26 392 | 20 431 | 38 385 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -40 053 | 1 255 | 3 262 | 1 398 | 2 936 | 8 442 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -40 053 | 1 119 | 2 893 | 1 227 | 1 976 | 6 522 |
| Osobné náklady | 5 457 | 2 950 | 9 138 | 2 252 | 0 | 0 |
| Odpisy | 17 720 | 17 029 | 18 587 | 24 553 | 16 452 | 29 657 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: TONAS, s.r.o.
Prehľad
TONAS, s.r.o. (IČO 36340936) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 246 482 €, čo je o 28,9 % viac ako rok predtým (191 241 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 45,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 522 € (2,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 130 844 € a vlastné imanie 29 118 € (miera samofinancovania 22,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.