Zaťko, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 231 976 | 279 821 | 263 684 | 269 079 | 252 882 | 192 410 |
| Neobežný majetok spolu | 367 308 | 336 862 | 320 843 | 290 944 | 263 735 | 237 021 |
| Spolu majetok | 599 284 | 616 683 | 584 527 | 560 023 | 516 617 | 429 431 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 396 325 | 396 363 | 354 387 | 323 487 | 273 888 | 179 406 |
| Základné imanie | 6 508 | 6 508 | 6 508 | 6 508 | 6 508 | 6 508 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 174 847 | 195 601 | 212 962 | 222 782 | 229 178 | 235 371 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 20 754 | 17 361 | 9 820 | 6 396 | 6 193 | 7 296 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 850 | 850 | 850 | 850 | 850 | 850 |
| Vlastné imanie spolu | 202 959 | 220 320 | 230 140 | 236 536 | 242 729 | 250 025 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 451 395 | 464 740 | 448 847 | 395 302 | 392 710 | 360 722 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 33 411 | 28 910 | 19 415 | 14 053 | 13 040 | 15 189 |
| EBITDA | 64 737 | 59 356 | 52 901 | 43 952 | 40 248 | 41 904 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 27 191 | 22 877 | 13 922 | 9 066 | 8 601 | 9 820 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 20 754 | 17 361 | 9 820 | 6 396 | 6 193 | 7 296 |
| Osobné náklady | 26 927 | 24 993 | 26 315 | 26 837 | 29 802 | 28 700 |
| Odpisy | 31 326 | 30 446 | 33 486 | 29 899 | 27 208 | 26 715 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Zaťko, s.r.o.
Prehľad
Zaťko, s.r.o. (IČO 36341754) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Považská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 508 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 360 722 €, čo je o 8,1 % menej ako rok predtým (392 710 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 296 € (2,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 28 700 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 429 431 € a vlastné imanie 250 025 € (miera samofinancovania 58,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.