MKR Interiér, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 25 505 | 24 365 | 27 910 | 12 846 | 22 260 | 41 252 |
| Neobežný majetok spolu | 429 | 29 035 | 42 426 | 23 021 | 14 896 | 6 771 |
| Spolu majetok | 25 934 | 53 400 | 70 336 | 35 867 | 37 156 | 48 023 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 890 | 37 141 | 68 329 | 33 823 | 31 795 | 29 583 |
| Základné imanie | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 102 | 8 529 | 7 963 | -6 205 | -5 690 | -2 333 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 248 | 36 | -13 650 | 555 | 3 357 | 13 079 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 723 | 723 | 723 | 723 | 723 | 723 |
| Vlastné imanie spolu | 17 044 | 16 259 | 2 007 | 2 044 | 5 361 | 18 440 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 80 749 | 61 243 | 64 651 | 119 468 | 95 939 | 97 098 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 865 | 902 | -12 337 | 3 632 | 6 512 | 16 146 |
| EBITDA | 12 915 | 6 972 | 5 938 | 23 037 | 14 637 | 24 271 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 090 | 233 | -13 650 | 690 | 4 317 | 14 039 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 248 | 36 | -13 650 | 555 | 3 357 | 13 079 |
| Osobné náklady | 4 114 | 11 043 | 13 542 | 14 856 | 15 866 | 15 174 |
| Odpisy | 4 050 | 6 070 | 18 275 | 19 405 | 8 125 | 8 125 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 821 | 602 | 518 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: MKR Interiér, s.r.o.
Prehľad
MKR Interiér, s.r.o. (IČO 36343994) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Ilava - Klobušice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 971 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 97 098 €, čo je o 1,2 % viac ako rok predtým (95 939 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 079 € (13,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 15 174 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 48 023 € a vlastné imanie 18 440 € (miera samofinancovania 38,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.