GYNEIN s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 45 979 | 64 928 | 77 404 | 104 329 | 52 126 | 75 335 |
| Neobežný majetok spolu | 263 460 | 244 535 | 238 856 | 224 530 | 261 865 | 246 056 |
| Spolu majetok | 309 439 | 309 463 | 316 260 | 328 859 | 313 991 | 321 391 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 191 456 | 165 571 | 152 789 | 134 302 | 88 129 | 70 669 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 80 591 | 110 680 | 136 589 | 156 168 | 187 254 | 218 559 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 19 745 | 25 909 | 19 579 | 31 086 | 31 305 | 24 860 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 11 008 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 117 983 | 143 892 | 163 471 | 194 557 | 225 862 | 250 722 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 132 689 | 136 266 | 149 973 | 171 009 | 194 563 | 191 296 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 28 034 | 37 188 | 29 204 | 43 373 | 46 058 | 37 497 |
| EBITDA | 41 632 | 56 113 | 45 502 | 57 699 | 63 078 | 60 311 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 25 110 | 32 894 | 25 033 | 39 545 | 39 832 | 31 845 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 19 745 | 25 909 | 19 579 | 31 086 | 31 305 | 24 860 |
| Osobné náklady | 54 370 | 57 043 | 65 871 | 70 591 | 80 950 | 85 548 |
| Odpisy | 13 598 | 18 925 | 16 298 | 14 326 | 17 020 | 22 814 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: GYNEIN s. r. o.
Prehľad
GYNEIN s. r. o. (IČO 36345814) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Bánovce nad Bebravou. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 191 296 €, čo je o 1,7 % menej ako rok predtým (194 563 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 860 € (13,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 85 548 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 321 391 € a vlastné imanie 250 722 € (miera samofinancovania 78,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.