DONGWON SK, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 38 752 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 407 218 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 572 017 | 9 363 531 | 8 637 379 | 7 570 647 | 8 174 661 | 8 731 678 |
| Neobežný majetok spolu | 9 216 038 | 12 714 700 | 11 807 038 | 9 946 111 | 13 084 901 | 17 720 096 |
| Spolu majetok | 22 799 840 | 22 124 810 | 20 457 507 | 17 573 810 | 21 298 541 | 26 485 051 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 797 986 | 12 825 698 | 10 670 057 | 7 418 069 | 10 135 954 | 15 637 825 |
| Základné imanie | 7 093 542 | 7 093 542 | 7 093 542 | 7 093 542 | 7 093 542 | 7 093 542 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 546 241 | 1 593 592 | 1 994 389 | 2 250 544 | 2 723 870 | 3 460 163 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 49 843 | 421 893 | 269 636 | 498 239 | 775 045 | 126 360 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | -84 386 | 190 085 | 429 717 | 312 873 | 568 102 | 160 884 |
| Vlastné imanie spolu | 8 605 240 | 9 299 112 | 9 787 284 | 10 155 198 | 11 160 559 | 10 840 949 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 21 962 939 | 26 244 437 | 25 703 427 | 32 310 353 | 33 318 055 | 32 418 464 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 314 | 538 208 | 371 220 | 672 543 | 1 023 214 | 498 049 |
| EBITDA | 1 656 660 | 2 216 254 | 2 261 443 | 2 516 085 | 2 847 602 | 2 635 112 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 99 254 | 537 550 | 370 297 | 645 730 | 974 644 | 210 602 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 49 843 | 421 893 | 269 636 | 498 239 | 775 045 | 126 360 |
| Osobné náklady | 4 016 070 | 4 317 418 | 3 900 563 | 4 246 342 | 4 477 631 | 4 264 834 |
| Odpisy | 1 653 346 | 1 678 046 | 1 890 223 | 1 843 542 | 1 824 388 | 2 137 063 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 13 481 | 0 | 38 752 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok17
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: DONGWON SK, s. r. o.
Prehľad
DONGWON SK, s. r. o. (IČO 36347850) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Dubnica nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá (SK NACE 2932). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 100 – 149 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 093 542 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 32 418 464 €, čo je o 2,7 % menej ako rok predtým (33 318 055 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 126 360 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 264 834 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 26 485 051 € a vlastné imanie 10 840 949 € (miera samofinancovania 40,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.